Gaskoins savā alkoholismā vaino garlaicību

Apollo
3 komentāri

Bijušais Anglijas futbola izlases pussargs Pols Gaskoins uzskata, ka pie viņa ilgstošajām alkohola problēmām ir vainojama garlaicība.

Pols Gaskoins

Foto: Reuters/Scanpix

Šobrīd 45 gadus vecais futbolists jau vairākus gadus cieš no alkoholisma. Pagājušajā mēnesī Gaskoins smagā stāvoklī tika nogādāts slimnīcā, bet pašlaik viņš ārstējas klīnikā ASV, kurā divu mēnešu uzturēšanās izmaksā aptuveni 30 000 dolāru (16 170 latu).

«Nevienu nevajadzēja vainot manā stāvoklī. Es varētu dzert nākotnē, bet tā tas ir, ja esi alkoholiķis,» Gaskoins atzina sporta ziņu kanālam «Sky», stāstot, ka alkohola lietošanu veicinājusi garlaicība. Tāpat viņš neesot atsaucies cilvēkiem, kas vēlējušies palīdzēt.

Gaskoins piebildis, ka no pēdējiem 11 gadiem kopumā viņš nodzēris aptuveni 14 mēnešus. «Presē tiek ziņots, ka es dzeru visu laiku, bet tā nav patiesība. Es trīs gadus biju skaidrā, pēc tam man bija četru vai piecu nedēļu uzdzīve. Tas viss kopā ir sakrājies no šīm mazajām uzdzīvēm, tāpēc man tas ir jāpārtrauc.»

«Kad es dzeru, aizmirstu par visiem un es neaptveru tās sāpes, ko nodaru apkārtējiem, bet man jādomā arī par tām sāpēm, ko es nodaru pats sev,» viņš atzina. «Es nezinu, vai vēl kādreiz pieskaršos kādam dzērienam. Zinu tikai to, ka es nedzeru šodien.»

Gaskoins par nacionālo varoni kļuva 1990. gadā, kad Anglija iekļuva Pasaules kausa izcīņas pusfinālā. Nevienam nebija noslēpums, ka pēc karjeras beigām viņam bija nopietnas problēmas ar alkohola lietošanu.

Anglijas izlasē Gaskoins laika posmā no 1988. gada līdz 1998. gadam aizvadīja 57 spēles, kurās guva desmit vārtus.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv