«General Motors» peļņa otrajā ceturksnī gandrīz divkāršojusies

Apollo
0 komentāru

ASV automobiļu ražotājs «General Motors» ceturtdien paziņoja, ka tā peļņa otrajā ceturksnī ir gandrīz divkāršojusies, apstiprinot, ka uzņēmums ir atguvusies no bankrota un turpina pārdot pārdot automašīnas neskatoties uz pātēriņa izdevumu samazinājumu.

«General Motors» peļņa otrajā ceturksnī gandrīz divkāršojusies

Foto: Reuters/Scanpix

«General Motors» otrā ceturkšņa peļņa sasniedza 2,5 miljardus ASV dolāru (1,23 miljardus latu), kas ir par 89% vairāk nekā tajā pašā laika periodā pērn.

Kopējie uzņēmuma ieņēmumi pieauga par 6,2 miljardiem dolāru (3,06 miljardiem latu), sasniedzot 39,4 miljardus dolāru (19,5 miljardus latu).

Savukārt kompānijas ieņēmumi pirms nodokļiem Ziemeļamerikā palielinājās par 600 miljoniem dolāru (297 miljoniem latu), sasniedzot 2,2 miljardus dolāru (1,08 miljardus latu).

Uzņēmums sākotnēji paredzēja, ka otrā pusgada ieņēmumi būs nedaudz mazāki nekā gada pirmajā pusē, tomēr izaugsme 2011.gadā kopumā būs vērā ņemama.

«General Motors» izpilddirektors Dens Akersons norādīja, ka «General Motors» tirgus daļas palielināšanās un finanšu rādītāji apliecina, ka uzņēmuma ieguldījumi degvielas ekonomijā, dizainā un kvalitātē ir atmaksājušies.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

17.10.2017
Ienākt apollo.lv