«Ghetto Basket» Grīziņkalnā debitē princese Alise

Biedrības «Streetbasket» organizētās ielu basketbola «Ghetto Basket» Latvijas tūres 10. jūnija posmā Rīgā, «Grīziņkalna skeitparkā» vairāku simtu spēlētāju pulkā bija arī Latvijas princeses Alises Pīternieces komanda.

Mērķa – 60 turnīri 90 dienās – īstenošana tiks turpināta 14. jūnijā Jūrmalā, 15. jūnijā Ventspilī, 17. jūnijā Rīgā, 18. jūnijā Jelgavā.

«Baltic Casting Agency BT» kļuva par pirmo komandu, kurai šovasar izdevās uzvarēt otrajā posmā. Valts Dambergs, Raitis Liepa, Nauris Liepiņš, Mārtiņš Liepa finālā ar 11:6 pārspēja «RPP», bet trešo vietu izcīnīja «Mazais».

Augsti kvalitatīvajā «Slam dunk» konkursā sīvā konkurencē par uzvarētāju kļuva «DSN/Rīgas» basketbolists un «VEF skolu superlīgas» čempions Jānis Timma, kurš tikai nedaudz apsteidza lielākā pārsteiguma autoru Matīsu Elmi. Timma saņēma dāvanu karti no kluba «Pussy Lounge».

Jaunākajā grupā uzvarēja «Tupeņi», apsteidzot «Fermerus» un «Slammers». Īpašu balvu sieviešu apģērbu, aksesuāru un somu veikala «Decerto» saņēma šīs grupas ceturtās vietas ieguvējas - «Nekas jauns» dāmas ar Latvijas princesi Alisi Pīternieci sastāvā.

«Ghetto Basket» laureāti saņēma balvas no organizatoriem un «Mārtiņa Beķerejas» garšīgos klinģerus. Vecākās grupas izcilnieki tika arī pie dāvanām no kempinga «Abragciems», Rīgas Piena kombināta, «Veikot.lv» un tetovēšanas salona «Impulss». Jaunākajā grupā dāvanas no Rīgas Piena kombināta un peintbola parka «Bazooka Paintball».

«Ghetto Basket» Latvijas tūres katra posma uzvarētājs vecākajā grupā vīriešiem saņem ceļazīmi uz finālturnīru Rīgā, kur 29.augustā tiks izspēlēta galvenā balva – Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) latviešu basketbolista Andra Biedriņa dāvātais ceļojums čempionu kvartetam uz nākamās sezonas spēli Ņujorkā.