Ģimenes dienas Dabas muzejā

Apollo
1 komentārs

Sestdien, 21. decembrī, no plkst. 11.00 līdz 16.00 aicinām apmeklēt ģimenes dienu, kas šoreiz veltīta tēmai par dzīvnieku pielāgošanos vides apstākļiem ziemā.

Ģimenes dienas Dabas muzejā

Foto: Publicitātes foto

Ziemas saulgriežos, 21. decembrī, Latvijas Dabas muzejā notiks šī gada pēdējā ģimenes diena, kurā stāstīsim par to, kā Latvijā mītošie savvaļas dzīvnieki pielāgojas ziemas apstākļiem. Uzzināsiet, kā un kāpēc mainās to kažoks un tauku slānis. Radošajā stūrītī piedāvāsim izveidot sev masku un kopā ar muzeja speciālistiem varēsiet pārbaudīt savas zināšanas par zvēriem.

Ģimenes dienas apmeklētājiem būs arī iespēja apskatīt latviešu tradicionālo masku izstādi «Starp divām saulēm», kas stāsta par mūsu priekšteču maskošanās tradīcijām, masku tēlos izmantotajiem dzīvniekiem un to simbolisko nozīmi. Izstāde papildināta ar priekšmetiem no muzeja zooloģijas krājuma.

Ģimenes diena notiks Zooloģijas ekspozīcijā muzeja 3. stāvā, izstāde apskatāma muzeja 2. stāva izstāžu zālē. Vairāk informācijas par ģimenes dienu mājas lapā www.dabasmuzejs.gov.lv

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

18.12.2017
Ienākt apollo.lv