Ginta Ēķe piedāvā jaunu Zigmara Liepiņa radiosinglu. Noklausies!

Apollo
0 komentāru

Dziedātāja Ginta Ēķe, kas jau otro gadu sadarbojas ar komponistu Zigmaru Liepiņu, ir ieskaņojusi dziesmu «Viena diena manā mūžā», kas no šodienas sāk savu ceļu pie klausītājiem Latvijas radiostacijās.

Ginta Ēķe piedāvā jaunu Zigmara Liepiņa radiosinglu. Noklausies!

Publicitātes foto

Šis skaņdarbs ir iekļauts arī svētdien prezentētajā Zigmara Liepiņa dziesmu izlasē «Viena diena manā mūžā», kurā iekļautas 15 agrāk sarakstītu dziesmu jaunas versijas mūsdienu populārāko mākslinieku izpildījumā, kā arī trīs skaņdabi no jaunās muzikālas izrādes «Vadonis».

«Savulaik dziesmas esmu rakstījis visspēcīgākajiem un izcilākajiem sava laika dziedātājiem un dziedātājām, tādēļ šo kompozīciju izpildīšana mūsdienās ir izaicinājums jebkuram jaunajam izpildītājam», par Gintas Ēķes iedziedāto dziesmas versiju teic komponists. Dagnijas Dreikas un Zigmara Liepiņa 1977. gadā tapušo dziesmu «Viena diena manā mūžā» līdz šim ir dziedājušas Mirdza Zīvere un Margarita Vilcāne.

Jāpiezīmē, ka Zigmars Liepiņš kā īpašais viesis piedalīsies arī Gintas Ēķes koncertā, kas pirms Ziemassvētkiem – 19.decembrī pl. 19.00 notiks kinoteātra «Rīga» Lielajā zālē. Biļetes uz šo koncertu jau ir nopērkamas visās «Biļešu paradīzes» kasēs un interenetā – «bilesuparadize.lv».

Savukārt dziesma «Viena diena manā mūžā» lejuplādei ir pieejama «doremi.lv» un «platformamusic.lv».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv