Girgensonam ceturtie vārti NHL Video Pozitīvi

18 komentāri

NHL regulārā čempionāta spēlē aizvadītajā naktī zaudējumu piedzīvoja Bufalo «Sabres» komanda, kuru pārstāv arī latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons

Zemgus Girgensons

«Sabres» hokejisti viesos ar 1:4 piekāpās Bostonas «Bruins», bet Girgensons guva vienīgos vārtus savas komandas labā, mača 19. minūtē panākot izlīdzinājumu 1:1

Kopumā latviešu hokejists laukumā pavadīja nepilnas 15 minūtes, veica piecus metienus, izpildīja trīs spēka paņēmienus un bloķēja vienu pretinieka metienu.

Uzvarētāju labā divus vārtus šajā mačā guva Railijs Smits, bet pa reizei precīzi meta Davids Krejči un Milans Lučičs.

19 gadus vecais Girgensons šosezon aizvadījis 35 spēles, kurā guvis četrus vārtus un atdevis astoņas rezultatīvas piespēles.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā «Sabres» komanda ar 21 punktu 36 spēlēs ieņem pēdējo, 16. vietu.