Girgensonam piespēle, «Americans» zaudējums

1 komentārs

Ar rezultatīvu piespēli Amerikas Hokeja līgas (AHL) regulārā čempionāta spēlē pagājušajā naktī izcēlās latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons, bet viņa pārstāvētā Ročestras «Americans» komanda savā laukumā ar 2:3 (0:1, 1:1, 1:1) zaudēja Olbani «Devils».

Girgensons ar rezultatīvu piespēli piedalījās komandas otrajos gūtajos vārtos, kad trešā perioda 14. minūtē rezultāts kļuva 2:3.

Uzbrucējs maču pabeidza ar četriem metieniem pa vārtiem un neitrālu lietderības koeficientu. Jāizceļ, ka 20 sekundes pirms cīņas beigām latvietim bija teicama iespēja izlīdzināt rezultātu, taču viņa raidīto ripu tvēra pretinieku vārtsargs.

«Es pat neredzēju, ka viņš noķēra ripu,» latvieša teikto citē «Democratandchronicle.com». «Esmu drošs, kā komanda varam spēlēt desmit reizes labāk.»

Šīs sezonas 44 AHL spēlēs Girgensons guvis četrus vārtus un izdarījis deviņas rezultatīvas piespēles, bet viņa lietderības koeficients ir negatīvs -3.

Citā mačā jau devīto cīņu pēc kārtas izlaida uzbrucējs Kristiāns Pelšs, bet viņa pārstāvētā Oklahomsitijas «Barons» ar 3:2 (0:0, 1:2, 1:0, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā uzvarēja Sanantonio «Rampage».

Pelšs pagaidām nespēlē traumas dēļ, bet jau tuvākajā laikā viņš varētu atgriezties laukumā.

AHL Rietumu konferences kopvērtējumā «Americans» ar 68 punktiem 59 spēlēs ieņem sesto vietu, bet Pelša pārstāvētā Oklahomsitijas «Barons» komanda ar 66 punktiem 59 cīņās ir astotie.