Girgensonam piespēle, «Sabres» pārtrauc zaudējumu sēriju Video Pozitīvi

9 komentāri

NHL regulārā čempionāta spēlē aizvadītajā naktī piecu zaudējumu sēriju pārtrauca Bufalo «Sabres» ar Zemgu Girgensonu ierindā.

Girgensonam piespēle, «Sabres» pārtrauc zaudējumu sēriju

«Sabres» hokejisti savā laukumā ar 3:2 papildlaikā pieveica Toronto «Maple Leafs», izcīnot otro uzvaru septiņās spēlēs Teda Nolana vadībā.

Girgensons nospēlēja nedaudz vairāk par 13 minūtēm, mača 39. minūtē asistējot Lūkam Edamam, kurš panāca neizšķirtu 2:2. Tāpat latviešu hokejists šajā mačā izdarīja trīs metienus un veica vienu spēka paņēmienu.

Uzvarētāju labā vārtus guva arī Mets Mulsons un Kristiāns Ērhofs, kurš papildlaikā nodrošināja mājiniekiem uzvaru, bet «Maple Leafs» rindās precīzi meta Fils Kesels un Nikolajs Kuļomins.

19 gadus vecais Girgensons šosezon 26 mačos ir guvis vienus vārtus un atdevis sešas rezultatīvas piespēles, kā arī nopelnījis divas soda minūtes un negatīvu lietderības koeficientu -3.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā «Sabres» komanda ar 13 punktiem 27 spēlēs joprojām ir pēdējā, 16. vietā.