Girgensonam piespēle, «Sabres» zaudē papildlaikā Video

14 komentāri

NHL regulārā čempionāta kārtējā spēlē sestdienas vakarā zaudējumu cieta Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo «Sabres» komanda, kuru vada Latvijas izlases galvenais treneris Teds Nolans

Zemgus Girgensons & Šeins O'Braiens

«Sabres» hokejisti savā laukumā ar 1:2 papildlaikā piekāpās Kalgari «Flames», bet Girgensons mača 46. minūtē asistēja Metam Mulsonam, kurš izvirzīja mājiniekus vadībā ar 1:0

Kopumā latviešu uzbrucējs laukumā pavadīja nedaudz vairāk par 19 minūtēm, kuru laikā izdarīja trīs metienus, veica vienu spēka paņēmienu un bloķēja vienu metienu, kā arī nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

"Flames" komanda izlīdzinājumu panāca spēles 49. minūtē, kad izcēlās Pols Bīrons, bet papildlaika 42 sekundē uzvaru viesiem nodrošināja Mets Stajans.

19 gadus vecais Girgensons šosezon NHL aizvadījis 32 spēles, kurās izcēlies ar trim gūtiem vārtiem un astoņām rezultatīvām piespēlēm, turklāt pēdējās septiņās spēlēs viņa kontā ir pieci punkti.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā «Sabres» komanda ar 17 punktiem 33 mačos joprojām ieņem pēdējo, 16. vietu.