Girgensonam piespēle, «Sabres» zaudē Toronto Video

20 komentāri

NHL regulārā čempionāta spēlē aizvadītajā naktī zaudējumu piedzīvoja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo «Sabres» komanda, kuru vada Latvijas izlases galvenais treneris Teds Nolans.

Zemgus Girgensons & Dions Fenufs

Otrajā mačā Nolana vadībā «Sabres» hokejisti izbraukumā ar 2:4 piekāpās Toronto «Maple Leafs», bet Girgensons trešā perioda 3. minūtē asistēja Džeimijam Makbeinam, kurš samazināja rezultāta starpību līdz 1:3.

Kopumā latviešu uzbrucējs nospēlēja nepilnas 14 minūtes, kuru laikā veica divus metienus un izdarīja divus spēka paņēmienus.

«Sabres» labā vārtus guva arī Tailers Enīss, bet «Maple Leafs» rindās ar diviem precīziem metieniem izcēlās Džeimss van Rimsdaiks, kamēr pa vieniem vārtiem guva Nikolajs Kuļomins un Meisons Reimonds.

19 gadus vecais Girgensons šosezon 21 mača guvis vienus vārtus un atdevis piecas rezultatīvas piespēles, kā arī nopelnījis divas soda minūtes un negatīvu lietderības koeficientu -1.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā «Sabres» ar 11 punktiem 22 mačos joprojām ir pēdējā, 16. vietā.