Girgensons palīdz «Sabres» pieveikt «Flyers» komandu Video

3 komentāri

Trešo uzvaru pēdējās četrās spēlēs naktī uz trešdienu savā laukumā izcīnīja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo «Sabres» komanda, kas Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā ar 4:1 pieveica Filadelfijas «Flyers» vienību.

Girgensons palīdz «Sabres» pieveikt «Flyers» komandu

AP/LETA

23 gadus vecais Latvijas uzbrucējs laukumā pavadīja 15 minūtes un 54 sekundes, kuru laikā veica vienu metienu pa vārtiem, bloķēja divas sāncenšu mestās ripas, lika lietā vienu spēka paņēmienu, uzvarēja četros no 10 iemetieniem un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

«Sabres» hokejisti otrajā periodā guva trīs bezatbildes vārtus, pirms izšķirošajām 20 minūtēm nodrošinot 3:0 pārsvaru. Vēlāk komandas apmainījās ar vienu vārtu guvumu katra.

Par spēles galveno varoni, izpelnoties mača spožākās zvaigznes titulu, kļuva Bufalo vienības zviedru vārtsargs Anders Nilsons, kurš tika galā ar 39 pretinieku raidījumiem.

Sems Reinhārts uzvarētājiem guva vienus vārtus un divreiz asistēja partneriem.

Maču klātienē «KeyBank Center» noskatījās 18 920 skatītāju.

Nākamo spēli Dena Bilsmā vadītā «Sabres» komanda aizvadīs naktī uz piektdienu, kad izbraukumā jātiekas ar Tampabejas «Lightning», kas nesen uz fārmklubu atpakaļ nosūtīja Latvijas vārtsargu Kristeru Gudļevski.

Girgensons šosezon laukumā devies 40 spēlēs, kurās guvis piecus vārtus un veicis trīs rezultatīvas piespēles, bet viņa lietderības koeficients ir -6.

Turnīra tabulas Austrumu konferences kopvērtējumā «Sabres» ieņem 13. vietu.