Girgensons: Šī ir iespēja, kuru nedrīkstu palaist vējā Video

Apollo
18 komentāri

NHL komandas Bufalo «Sabres» jaunais galvenais treneris Teds Nolans pirmajā treniņā licis latviešu uzbrucējam Zemgum Girgensonam spēlēt centra uzbrucēja pozīcijā, vēsta kluba oficiālā mājaslapa.

Zemgus Girgensons

Foto: Ekrānzuņēmums

Pēc pirmā treniņa Girgensons atzina, ka šis, iespējams, bijis līdz šim labākais ledus treniņš šajā sezonā. «Variet paraudzīties uz visu spēlētāju sejām treniņa laikā. Man šķiet, ka šis bija mūsu labākais treniņš. Iespējams, ka tieši šajā treniņā guvām visvairāk vārtu.»

«Domāju, ka visi puiši pielika lielas pūles. Tas bija kaut kas jauns. Ikvienam šis ir jauns izaicinājums. Katram sevi ir jāapliecina no jauna. Domāju, ka tas mums ir jauns sākums.»

«Treneris vēlas, lai spēlējam vienkāršu hokeju, taču ir smagi jāstrādā. Viņš vēlas, lai visi spēlētāji sevi atdod par 100%. Ja to nedarīsi, tad, visticamāk, nemaz nedosies laukumā. Viņš vēlas, lai puiši cīnītos un tieši tas mums šobrīd ir nepieciešams,» uzskata Girgensons.

«Centra uzbrucēja pozīcijā esmu spēlējis visu savu iepriekšējo karjeru. Vienīgi pagājušajā sezonā sāku spēlēt kā malējais uzbrucējs. Tā man ir lieliska iespēja, kuru nedrīkstu palaist vējā,» piebilst latviešu uzbrucējs.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

12.12.2017
Ienākt apollo.lv