Girgensons un «Sabres» zaudē Otavā Video

6 komentāri

NHL regulārā čempionāta spēlē aizvadītajā naktī neveiksmi piedzīvoja Bufalo «Sabres» komanda ar latviešu uzbrucēju Zemgu Girgensonu sastāvā.

Girgensons un «Sabres» zaudē Otavā

«Sabres» hokejisti viesos ar 1:2 piekāpās Otavas «Senators», kuru pirms pāris dienām bija izdevies uzvarēt pēcspēles metienos ar 2:1.

Girgensons laukumā pavadīja nepilnas 17 minūtes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa vārtiem un veica divus spēka paņēmienus, bet viņa lietderības koeficients bija neitrāls.

Mača 10. minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Bobijs Raiens, 18. minūtē Tailers Enīss vairākumā panāca izlīdzinājumu, bet uzvaras vārtus «Senators» labā mača 27. minūtē guva Zaks Smits.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā «Sabres» komanda ar 16 punktiem 32 spēlēs joprojām ieņem pēdējo, 16. vietu.