Ģirt Ķesteri, tu mūs uzbudini!...

Apollo
0 komentāru

Portāls «Apollo» sadarbībā ar erotikas izstādi festivālu «Erots 2009» noskaidroja Latvijas vīriešu seksīgāko balsu TOP 5 (10).

Roze

Foto: Vita Kolta

Atvainojamies, ka nevarējām iekļaut aptaujā visus Latvijas vīriešus ar seksīgu balsi. Spriežot pēc jūsu vēstulēm, no tiem, kas palikuši ārpus saraksta, visvairāk uz šo godu pretendē Egons Reiters, Egils Melbārdis, Fredis, Ainars Mielavs, Artis Volfs, Juris Kalniņš, Edgars Šubrovskis, Rihards Lepers, Dons un vēl daudzi citi.

Bet nu mūsu mazās aptaujas rezultāti:

Par seksīgākās balss īpašnieku atzīts aktieris Ģirts Ķesteris — 28% balsu, aktieris un «Hameleonu rotaļu» «balss» Harijs Spanovskis ieguvis 18%, dīdžejs un «Prāta bankas» turētājs Eduards Švāns — 12%, bet TV «seja» Māris Grigalis — 10% balsu. Piektajā vietā ar 9% palicis dziedātājs Mārtiņš Freimanis. Daudz cienītāju bijis arī aktiera Igora Siliņa un dziedātāja Ingus Pētersons balsij. Pārējie gan atpaliek. 

Tātad apsveicam seksīgāko balsu īpašniekus un arī aptaujas dalībnieku, kurš izlozē ieguva pirmo vietu!

Šodien notika izloze, kurā viens veiksmīgākais TOP 5 (10) aptaujas dalībnieks saņems divas biļetes uz festivālu «Erots», kas 13. un 14. februārī notiks Rīgā, Ķīpsalas hallē (www.erots.lv).

Šoreiz veiksmīgā izrādījās Baiba Dimante. Apsveicam aptaujas dalībnieci ar divām brīvbiļetēm!

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv