Godmaņa un «TeliaSonera» sarunas turpināsies februārī

Apollo
0 komentāru

Ministru prezidenta Ivara Godmaņa (LPP/LC) un SIA «Lattelecom» akcionāra «TeliaSonera» pārstāvju tikšanās laikā vienošanās par sakaru operatora privatizācijas modeli netika panākta.

Ministru prezidents Ivars Godmanis

Foto: AFI

Sarunas plānots turpināt 6. februārī. 

«TeliaSonera» pārstāvji pēc sarunām žurnālistus informēja, ka joprojām vēlas iegūt kontroli gan «Lattelecom», gan SIA «Latvijas Mobilais telefons» (LMT). «TeliaSonera» ir gatava maksāt par 70 miljoniem latu vairāk nekā paredzēja «Lattelecom» izpilddirektora Nila Melngaiļa un ASV investīciju kompānijas «Blackstone» piedāvājums, kas bija ap 440 miljoniem latu, norādīja «TeliaSonera» mobilo sakaru struktūrvienības vadītājs Kenets Karlbergs.

Taču premjers atzina, ka valdība neatkāpjas no lēmuma 51% «Lattelecom» daļu jāpārdod izsolē Eiropas Savienības kompānijai ar labu reputāciju un nevēlas abu telekomunikāciju operatoru nonākšanu viena īpašnieka rokās.

Atbildi no «TeliaSonera» šajā jautājumā valdība gaida nākamās tikšanās laikā. Līdz 6. februārim notiks arī valdības un «Blackstone» pārstāvju konsultācijas, pavēstīja Godmanis.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

11.12.2017
Ienākt apollo.lv