Godmaņa valdībā varētu likvidēt piecus ministru posteņus

Apollo
0 komentāru

Premjera Ivara Godmaņa (LPP/LC) valdībā varētu tikt likvidēti piecu ministru posteņi, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.

Godmaņa valdībā varētu likvidēt piecus ministru posteņus

Foto: Apollo

Bērnu un ģimenes lietu ministriju plānots pievienot Labklājības ministrijai, Īpašu uzdevumu ministra elektroniskās pārvaldes lietās sekretariātu - Satiksmes ministrijai, Tieslietu ministriju apvienot ar Iekšlietu ministriju, Reģionālās attīstības un pašvaldības lietu ministriju pievienot Ekonomikas ministrijai, bet Kultūras ministriju apvienot ar Izglītības un zinātnes ministriju.

Pēc neoficiālās informācijas, plānots, ka premjers ar iecerētajām valdības izmaiņām pirmdien, 12.janvārī, iepazīstinās koalīcijas partnerus.

Tautas partijas (TP) priekšsēdētājs Mareks Segliņš aģentūrai LETA atzina, ka partija ir gatava pārskatīt savu ministru darbību valdībā, taču līdz tam tiek gaidīts Godmaņa redzējums. «Kad premjers mūs iepazīstinās ar savu plānu, tad lemsim par personālijām,» sacīja Segliņš.

Pēc neoficiālas informācijas, līdzšinējā kultūras ministre Helēna Demakova (TP) varētu atstāt savu amatu, bet finanšu ministru Ati Slakteri (TP) amatā, iespējams, nomainīs reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrs Edgars Zalāns (TP).

Neoficiāli arī izskanējis, ka TP būtu gatava pārskatīt arī aizsardzības ministra Vineta Veldres (TP) darbību.

Pagaidām par ministru iespējamām izmaiņām valdībā piesardzīgāka ir Zaļo un zemnieku savienība (ZZS). ZZS ģenerālsekretārs Kārlis Boldišēvičs aģentūrai LETA sacīja, ka partija pirmdien valdes sēdē vēlas apspriest iespējamās izmaiņas valdībā un gaida savu ministru iesniegtos optimizācijas plānus.

Arī LPP/LC Saeimas frakcija pirms lēmuma pieņemšanas par ministriju likvidēšanu vai apvienošanu vēlas uzklausīt premjeru, aģentūrai LETA sacīja frakcijas deputāts Dzintars Jaundžeikars.

Pēc neoficiālas informācijas, esošo 16 ministru vietā nākotnē darbs paredzēts ne vairāk kā 11-12 ministriem.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

21.10.2017
Ienākt apollo.lv