Godmanis atbalsta Šlesera priekšlikumus

Apollo
0 komentāru

Valdības vadītājs Ivars Godmanis (LPP/LC) konceptuāli atbalsta satiksmes ministra Aināra Šlesera (LPP/LC) priekšlikums par atbalsta sniegšanu kredītņēmējiem, portālam «Apollo» teica premjera un partijas LPP/LC preses sekretārs Edgars Vaikulis.

Ainārs Šlesers un Ivars Godmanis

Ainārs Šlesers un Ivars Godmanis

Foto: AFI

Viņš gan norādīja, ka šie priekšlikumi vēl jāizvērtē. Šlesers tos pieteicis izskatīšanai LPP/LC valdē, kura lems kā satiksmes ministra ierosinājumus virzīt tālāk.

Par Šlesera priekšlikumiem notikšot konsultācijas arī ar sabiedriskām organizācijām, jo tie nedrīkst palikt tikai kā politiski ierosinājumi, norādīja Vaikulis.

Vaikulis uzsvēra, ka būtu tikai loģiski, ja šajos apstākļos komercbankas domātu ne tikai par lielāku peļņu, bet arī kā palīdzēt iedzīvotājiem. Viņš gan atzīmēja, ka bankas par Šlesera priekšlikumiem jau ir paudušas negatīvu viedokli.

Kā ziņots, intervijā telekompānijas LNT raidījumam «900 sekundes» Šlesers pirmdien informēja, ka viņš rosinās ieviest trīs gadu moratoriju, proti, bankas turpmākos trīs gadus nedrīkstēs atņemt dzīvokļus tiem cilvēkiem, kuri tos konkrētajā bankā iegādājušies kredītā, bet nespēj vairs kredītu nomaksāt. Tas nozīmē, ka ģimenes, kuras dzīvokli ņēmušas kredītā, trīs gadus kopš kredīta ņemšanas brīža, būs pasargātas no izlikšanas uz ielas.

Ministrs arī norādīja, ka bankas ir veicinājušas ekonomisko krīzi, jo vedināja ņemt kredītus, kurus cilvēki tagad vairs nevar atmaksāt.


Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv