Godmanis: pārsteigumu nebūs

Apollo
0 komentāru

Premjers Ivars Godmanis pauž pārliecību, ka šogad neviens šokējošs pārsteigums no valdības puses nesekos. «Ja mēs cītīgi izpildām [trīs gadu ekonomikas stabilizācijas] programmu, tad nekādu pārsteigumu nebūs,» intervijā Latvijas Radio pauda premjers.

Godmanis: pārsteigumu nebūs

Foto: Apollo, R.Oliņš

Godmanis noliedza, ka šogad būtu plānots vēl samazināt par 15% valsts sektorā strādājošo atalgojumus, kā arī nav plānotas nekādas izmaiņas nodokļu sistēmā. «Nav taisnība, ka vēl par 15% nogriezīs atalgojumus,» kategoriski sacīja Godmanis,

Tāpat premjers norādīja, ka pirmie budžeta grozījumi varētu tikt veikti marta sākumā, kad arī plānots pārbaudīt, kā valsts sektorā veicies ar taupīšanu.

Jautāts par pensiju indeksāciju, Godmanis apstiprināja, ka šogad vairs nekādas izmaiņas nav plānotas, līdz ar to pensiju apmēri paliks nemainīgi no šī gada janvāra. Viņš norādīja, ka pensiju palielinājums būtu iespējams tikai pie ievērojama cenu sadārdzinājuma, taču tāds nav paredzams.

Par ekonomiskās situācijas uzlabošanos valstī un citviet pasaulē, Godmanis atklāja, ka prognozēti tie divi varianti – vai ekonomika atgūsies jau šī gada nogalē, vai tikai nākamā gada vidū.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.10.2017
Ienākt apollo.lv