Godmanis strādās līdz jaunās valdības darba sākumam

Apollo
0 komentāru

Premjerministrs Ivars Godmanis, kurš piektdien paziņoja par atkāpšanos no valdības vadītāja amata, darbu turpinās līdz brīdim, kamēr darbu sāks jauna premjerministra vadītā valdība, portālus «Apollo» informēja Valsts kancelejas komunikācijas departamentā.

Ivars Godmanis

Ivars Godmanis

Foto: R.Oliņš/«Apollo»

Godmanis paziņojumu par demisiju iesniedzis ne tikai Valsts prezidentam Valdim Zatleram, bet arī Saeimas priekšsēdētājam Gundaram Daudzem (ZZS).

«Paziņoju par savu atkāpšanos no Ministru prezidenta amata un līdz ar to arī par visa Ministru kabineta atkāpšanos. Atbilstoši Ministru kabineta iekārtas likuma 9.pantam Ministru kabinets turpinās pildīt amata pienākumus līdz brīdim, kad pie amata pienākumu pildīšanas stāsies jaunais Ministru kabinets,» teikts Godmaņa paziņojumā.

Godmanis arī vienlaikus paziņoja, ka bija gatavs turpināt strādāt vismaz tik ilgi, lai uz sevi uzņemtu visus triecienus no sabiedrības un masu mediju puses saistībā ar tālāku ekonomiskās situācijas pasliktināšanos un saistību izpildi pret starptautiskajām finanšu institūcijām, un šādi kaut nedaudz pasargātu savu pēcteci.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv