«Google» navigācija ienāk Latvijas tirgū

Apollo
22 komentāri

«Google» ir paziņojis par «Google Maps» mobilās aplikācijas nākamo soli Latvijā. Informācijas tehnoloģiju uzņēmums atbalsta «Google Maps Navigation» (Beta) pieejamību tālruņos, kas darbojas ar «Android» 2.2 (vai augstāku) un «iOS» 5.1 (vai augstāku) operētājsistēmu. Šajā aplikācijā ir iebūvēta GPS navigācijas un satelīt navigācijas sistēma, kas piedāvā «soli pa solim» navigācijas norādes.

«Google» navigācija ienāk Latvijas tirgū

Foto: Publicitātes foto

Jaunā aplikācija izmanto tālruņa interneta pieslēgumu, lai sniegtu navigācijas norādes, kas balstītas uz aktuālāko karšu informāciju. «Google» navigācija regulāri tiek papildināta un atjaunota ar jaunākajiem datiem no «Google Maps», kas nozīmē, ka tas izmantotājiem nav jāpērk vai kā savādāk jāatjaunina karšu un navigācijas dati.

Uz interneta pieslēgumu balstītā GPS sistēma «Google Maps Navigation» lietotājiem ļauj noteikt savu atrašanās vietu, meklēt galamērķus gan pēc adreses, gan pēc kompānijas vai interesējošā galamērķa nosaukuma. Piemēram, atliek ierakstīt «Lidosta Rīga» un navigācija dos norādes kā līdz tai aizbraukt. Bez tam «Navigation Beta» kartē uzrāda dažādus orientierus un sabiedriskās iestādes, piemēram, restorānus, stāvvietas, degvielas uzpildes stacijas un daudzus citus.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

17.11.2017
Ienākt apollo.lv