Goran Gora un Evija Smagare «Studentu kluba» klusināto koncertu sērijā Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Trešdien, 9.decembrī, 20.00, LMA Studentu kluba akustisko koncertu sērijas ietvaros uzstāsies Goran Gora ar saviem domubiedriem. Koncerts iecerēts kā jau dzirdēto dziesmu jaunatklāto versiju atskaņošanas vakars - gandrīz katrai no iepriekš izpildītajām dziesmām radīts jauns skanējums, kas ir interesanti gan pašiem mūziķiem, gan klausītājiem.

Goran Gora un Evija Smagare «Studentu kluba» klusināto koncertu sērijā 2 attēli Atvērt

Publicitātes foto

Koncertā skanēs arī vairākas dziesmas no topošā studijas albuma «Mystyrys Yrs».

Tomēr 9.decembra vakars Studentu klubā nesīs vēl kādu patīkamu pārsteigumu - koncerta īpašā viesa statusā pirms Goran Gora uzstāsies jaunā un talantīgā dziesminiece Evija Smagare.

Evija ir 17 gadus jauna dziedātāja un dziesmu autore no Daugavpils. Dzied jau no agras bērnības līdz pat šodienai. Savas muzikālās darbības laikā Evija ir piedalījusies vairākos konkursos un festivālos. Pašlaik Evija ir atpazīstama ar savu otro singlu «Monday’s Song», kas atrodas dažādu Latvijas radiostaciju topos.

Ieeja no plkst. 19.00, koncerta sākums mazliet pēc 20.00. Ieejas maksa Ls 1.00. Studentu kluba jaunumu abonentiem ieeja bez maksas. Kā kļūt par jaunumu abonentu, meklē «www.studentuklubs.l».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv