Gorkša pārstāvētā QPR atspēlējas un uzvar «Derby County»

Anglijas «Championship» līgas spēlē sestdien trešo uzvaru pēc kārtas izcīnīja Latvijas izlases aizsarga Kaspara Gorkša pārstāvētais klubs «Queens Park Rangers» (QPR), kas izbraukumā ar 4:2 (1:2) apspēlēja «Derby County» komandu.

Kaspars Gorkšs

Gorkšs arī šajā spēlē laukumā pavadīja visas 90 minūtes. Savukārt kluba QPR sistēmā spēlējošais latviešu vārtsargs Elvijs Putniņš, kā ierasts, QPR vienības pieteikumā nebija iekļauts.

Mača pirmajā puslaikā «Derby County» komandai izdevās izvirzīties vadībā ar 2:0, tomēr cīņas turpinājumā kontroli savās rokās pārņēma QPR futbolisti, jau 59. minūtē panākot 3:2, bet tiesneša pieliktajā laikā spēlei tika pielikts trekns punkts, kad 11 metru soda sitienu realizēja Ungārijas valstsvienības pussargs Akošs Bužaki.

Citā sestdienas «Championship» mačā Latvijas uzņēmējam Valērijam Belokoņam piederošais klubs «Blackpool FC» viesos cīnījās neizšķirti 0:0 ar «Swansea FC».

Čempionāta kopvērtējumā QPR pakāpās uz sesto vietu ar 13 spēlēs izcīnītiem 23 punktiem, bet tikpat daudz punktu šobrīd ir arī septītajā vietā esošajai «Blackpool FC» komandai, kura gan aizvadījusi par vienu maču vairāk.

Turnīra tabulas augšgalā joprojām atrodas pēc pagājušās sezonas beigām Anglijas premjerlīgu atstājušais klubs «Newcastle United», kura rēķinā tagad ir 27 punkti 14 spēlēs.