Gorkšs gūst uzvaras vārtus QPR spēlē ar Šefīldas «Wednesday»

Anglijas otrās spēcīgākās futbola līgas - «Championship» - spēlē sestdien uzvaras vārtus guva Latvijas valstsvienības aizsargs Kaspars Gorkšs, palīdzot komandai «Queens Park Rangers» (QPR) izbraukumā ar rezultātu 2:1 (1:1) pārspēt klubu Šefīldas «Wednesday».

Gorkšs laukumā pavadīja visu spēli, un 82.minūtē pēc stūra sitiena izspēles ar galvu guva savai komandai uzvaras vārtus. Latvijas futbolistam šie bija pirmie vārti QPR sastāvā šajā sezonā.

Abus pirmos vārtus pretinieces guva pašā spēles sākumā. Vispirms 10.minūtē viesus vadībā izvirzīja Džejs Simpsons, uz ko Šefīldas komanda atbildēja ar rezultatīvu Džermēna Džonsona raidījumu cīņas 13.minūtē.

Cits QPR sistēmā spēlējošais latvietis, vārtsargs Elvijs Putniņš arī šoreiz nebija iekļauts pieteikumā.

Čempionāta kopvērtējumā pēc aizvadītām 16 spēļu kārtām QPR vienība pakāpusies uz ceturto pozīciju ar 27 izcīnītiem punktiem, bet Šefīldas «Wednesday" atrodas 14.vietā ar 17 punktiem.

27 punktus aizvadītajos 15 mačos izcīnījis arī Latvijas uzņēmējam Valērijam Belokoņam piederošais klubs «Blackpool», kas sestdien ar rezultātu 4:1 savā laukumā sagrāva Skantorpas «United» vienību, un pašlaik atrodas piektajā pozīcijā, bet «Championship» turnīra līderi joprojām ir pagājušās sezonas beigās no premjerlīgas izkritušie Ņūkāslas «United» futbolisti, kuru rēķinā patlaban ir 33 punkti.