Gorkšs nospēlē otro puslaiku, QPR neizšķirts pret «Nottingham Forest»

Latvijas izlases aizsarga Kaspara Gorkša pārstāvētais klubs «Queens Park Rangers» (QPR) šodien Anglijas otrās spēcīgākās līgas - «Championship» - ceturtās kārtas spēlē savā laukumā cīnījās neizšķirti 1:1 (1:0) ar «Nottingham Forest» komandu.

Kaspars Gorkšs

Gorkšs šajā spēlē laukumā devās 46. minūtē, nomainot angļu aizsargu Ficu Holu, bet latviešu vārtsargs Elvijs Putniņš QPR komandas pieteikumā uz šo spēli nebija atrodams.

25. minūtē ar precīzu sitienu izcēlās mājinieku komandā spēlējošais Antigvas un Barbudas izlases pussargs Mikele Leigertvuds, tomēr uzvaru QPR futbolistiem nosargāt neizdevās, jo 57. minūtē vārtus guva arī «Nottingham Forest» uzbrucējs Deivids Makgoldriks.

Čempionāta kopvērtējumā QPR komanda aizvadītajās četrās spēlēs tikusi pie trim punktiem un ieņem 16. vietu 24 komandu konkurencē.