Gorkšs un «Queens Park Rangers» izstājas no Anglijas kausa izcīņas

No Anglijas kausa izcīņas ir izstājusies Latvijas izlases aizsarga Kaspara Gorkša pārstāvētā Londonas «Queens Park Rangers» komanda.

«Queens Park Rangers» viesos atkārtotajā spēlē ar 1:2 papildlaikā zaudēja citai Anglijas otrās spēcīgākās līgas - «Championship» - komandai «Burnley FC». Pēc piedzīvotā zaudējuma «Queens Park Rangers» izstājās no Anglijas kausa izcīņas, bet Gorkšs laukumā aizvadīja visas 90 mača minūtes.

Rezultātu spēles 54. minūtē atklāja «Queens Park Rangers» spēlētājs Semjuels di Karmine, bet pēc sešām minūtēm Stīvs Tomsons panāca neizšķirtu. Uzvaras vārtus «Burnley FC» guva 120. minūtē, kad precīzs sitiens izdevās Džejam Rodrigesam.

Jau ziņots, ka cita Latvijas futbolista Andreja Perepļotkina pārstāvētā «Championship» līgas komanda «Derby County» rezultatīvā spēlē ar 4:3 (2:2) izbraukumā pieveica Anglijas piektās spēcīgākās līgas - «Conference National» - komandu «Forest Green Rovers», iekļūstot ceturtajā kārtā, kur mērosies spēkiem ar citu «Championship» klubu «Nottingham Forest».

Abu komandu spēle notiks 23. janvārī «Derby County» kluba laukumā.