Grabovskis: šis ir manas karjeras sliktākais mirklis

Baltkrievijas hokeja izlases spēlētājs Mihails Grabovskis pēc uzvaras pār Vācijas valstsvienību sacīja, ka šis ir viņa sliktākais mirklis karjerā.

«Apollo» jau ziņoja, ka pasaules hokeja čempionātā E grupā Baltkrievijas hokejisti pagarinājumā ar 2:1 uzvarēja laukuma saimniekus vāciešus. Šī uzvara baltkrieviem deva mazu gandarījumu, jo viņi vairs nekādi nevar iekļūt ceturtdaļfinālā.

«Šis ir manas karjeras sliktākais brīdis,» sportistu citē Baltkrievijas masu mediji. «Mums vajadzēja uzvarēt pamatlaikā. Man šobrīd nav ko teikt, jo pats nespēju realizēt izgājienu viens pret vienu, kas varēja atnest vēlamo rezultātu,» neapmierināts ar savu sniegumu bija uzbrucējs.

Baltkrievijas hokejistiem uzvara pamatlaikā bija ļoti tuvu, taču trešā perioda pēdējā minūtē 1:1 panāca Marsels Millers.