Grāmata - provokācija

Apollo
5 komentāri

Apgāds «Zvaigzne ABC» izdevis pārdošanas eksperta Edgara Untāla grāmatu «Nelieciet man domāt!», kurā piedāvā trīs programmas pārdevēju profesionālo kompetenču attīstīšanai, personības izaugsmei un individuālo mērķu sasniegšanai.

Grāmata - provokācija

Foto: Publicātes foto

Grāmata zināmā mērā ir provokācija. Jau sākot ar tās nosaukumu un beidzot ar saturu. Varētu pat teikt, ka «Nelieciet man domāt!» ir apvērsums apmācību jomā, jo tā ir pretrunā ar klasiskajām metodēm, kuras ilgu laiku ir tikušas pielietotas pārdevēju snieguma uzlabošanai. Nav noslēpums, ka vecās metodes savu laiku ir nokalpojušas ̶ jauni apstākļi pieprasa pārmaiņas, citādas kompetences un cita līmeņa sniegumu.

Grāmata sastāv no atziņām, kuras autors ir ieguvis vairāk nekā 13 000 pārdošanas vizītēs, tajā aprakstīta starptautiska uzņēmuma tirdzniecības vadītāja pieredze, kā arī koučinga nodarbībās sasniegtie rezultāti. Tomēr grāmata nav par apmācībām, bet gan par pārmaiņām. Tajā ir iekļauti daudzi fundamentāli principi, kas izskaidro panākumu gūšanas likumsakarības, sava iekšējā potenciāla izzināšanas metodes, kā arī izcilam sniegumam nepieciešamākās prasmes un iemaņas. Edgars Untāls piedāvā praktiskus instrumentus ikvienam, kas ir gatavs spert soli ārpus savas komforta zonas, lai sapņus padarītu par realitāti.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

16.12.2017
Ienākt apollo.lv