Grāmata tikai meitenēm un grāmata tikai puikām Attēlu galerija

Apollo
6 komentāri

«Jāņa Rozes apgādā» iznākušas divas košas, dzīvespriecīgas un izzinošas grāmatas pusaudžiem – Sāras Delmegas «Tikai meitenēm» un Meta Krosika «Tikai puikām».

Grāmata tikai meitenēm un grāmata tikai puikām 2 attēli Atvērt

Grāmatas draudzīgā un viegli uztveramā veidā paskaidro, kas notiek pusaudža ķermenī pubertātes laikā, par ko vajadzētu un par ko nevajadzētu uztraukties, kā arī sniedz atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par veselību, sabalansētu uzturu, attiecībām ar vecākiem, draugiem un, protams, ar pretējo dzimumu.

Tā kā atklātas sarunas ar pusaudžiem ne vienmēr izdodas, grāmatas būs labs palīgs arī vecākiem. Meitenes uzzinās, kā izvēlēties pareizo krūštura izmēru, kas ir mēnešreizes un PMS, kāpēc jāatrod laiks fiziskām aktivitātēm un kāpēc reizēm gadās gluži vai uzsprāgt no emociju pārpilnības. Savukārt puikām taps skaidrs, kāpēc jāvelta pietiekams laiks sportošanai, kas ir dzimumnobriešana, kā pareizi skūties, kopt pumpas un kā tikt galā ar draugu un vienaudžu spiedienu.

Abu grāmatu beigās ir vārdnīca, kurā paskaidroti termini un jēdzieni, kas saistīti ar cilvēka anatomiju un dzimumnobriešanu.

No angļu valodas tulkojis Kristaps Šoriņš.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

12.12.2017
Ienākt apollo.lv