Grībauskaite: «Maxima» vadības reakcija pēc traģēdijas Zolitūdē bijusi novēlota

Apollo
53 komentāri

Kompānijas «Maxima» vadības reakcija pēc traģēdijas Zolitūdē bijusi novēlota, šādu viedokli paudusi Lietuvas prezidente Daļa Grībauskaite, otrdien tiekoties ar žurnālistiem, vēsta Lietuvas mediji.

Grībauskaite: «Maxima» vadības reakcija pēc traģēdijas Zolitūdē bijusi novēlota

Foto: Reuters/Scanpix

Prezidente paudusi cerību, ka Lietuva izdarīs secinājumus pēc traģēdijas Rīgā, kad, sabrūkot lielveikala «Maxima» jumtam Zolitūdē, gāja bojā 54 cilvēki, vēst «Delfi.lt», atsaucoties uz aģentūru BNS.

Pēc Grībauskaites teiktā, būtu jāpievērš pastiprināta uzmanība ne tikai  tirdzniecības centru, bet visu ēku drošībai Lietuvā.

«Varbūt nekoncentrēsimies tikai uz tirdzniecības centriem. Jādomā par ēku drošību kopumā. Cik man zināms, valdība un Iekšlietu ministrija, kā arī Vides ministrija jau ķērusies pie šī jautājuma. Ļoti ceru, ka šī būs mācību stunda arī mums, nevis tikai Latvijai,» teikusi prezidente.

Jau ziņots, ka Lietuvas prezidente Daļa Grībauskaite Zolitūdes traģēdiju personīgi pārrunājusi ar Latvijas prezidentu Andri Bērziņu Austrumu partnerības samitā Viļņā.

Jau vēstīts, ka «Maxima Latvija» vadītājs Gintars Jasinsks pēc izteikumiem preses konferencē pagājušajā ceturtdienā atlaists no amata.

Savukārt šodien veikalu ķēdes «Maxima» īpašnieka, holdinga «Vilniaus prekyba» akcionārs Igns Staškevičs, kuram uzticēts vadīt izveidoto uzņēmuma krīzes vadības grupu, preses konferencē Latvijas iedzīvotājiem atvainojās par uzņēmuma «Maxima» vadības līdzšinējo rīcību un solīja, ka uzņēmums krasi mainīsies.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

12.12.2017
Ienākt apollo.lv