Grieķija atspēlējas un izcīna uzvaru pār Nigēriju

Šodien Pasaules kausa finālturnīrā futbolā uzvaru B apakšgrupā izcīnīja Grieķijas futbolisti.

Grieķijas izlase ar rezultātu 2:1 uzvarēja Nigērijas valstsvienību.

Pirmie rezultātu atklāja Nigērijas futbolisti. 16. minūtē 1:0 panāca Kalu Uče. 36. minūtē Nigērijas izlase palika mazākumā. Sarkano kartīti par spērienu ar kāju pretiniekam nopelnīja Sanu Kaita. Pēc šīs epizodes Grieķija pastiprināja uzbrukumu un veica spēlētāju maiņu - laukumā devās Georgioss Samarass.

Līdz ar viņa iesaistīšanos spēlē grieķiem radās vairākas labas izdevības, no kurām viena tika realizēta. Puslaika pēdējā minūtē Dimitrosa Salpingidisa sistā bumba skāra pretinieku spēlētāju un ielidoja vārtos - 1:1.

Mača 68. minūtē savu meistarību nodemonstrēja Enjama, lecienā atvairīdams Samarasa sisto bumbu ar galvu, bet jau pāris minūtes vēlāk uzvaras vārtus Grieķijas izlasē guva Vasileos Torosidis. Grieķijas futbolista Aleksandro Ciolisa spēcīgo un tālo sitienu centās tvert Nigērijas vārtsargs Enjama, taču bumbu neveiksmīgi atsita un pirmais pie tās piesteidzās Torosidis, kurš ieraidīja bumbu vārtos.

Grieķijas futbolistiem šī bija pirmā uzvara finālturnīrā. «Apollo» jau ziņoja, ka pirmajā spēlē grieķi ar 0:2 zaudēja Dienvidkorejai.