«Grindeks»: «Mildronāta» cena Latvijā ir mazāka nekā citās valstīs

Apollo
0 komentāru

AS «Grindeks» iebilst pret svētdien TV3 raidījumā «Nekā personīga» pārraidīto informāciju, ka medikamenta «Mildronāts» kapsulu cena Latvijā ir divas reizes lielāka nekā citās valstīs.

«Grindeks»: «Mildronāta» cena Latvijā ir mazāka nekā citās valstīs

Foto: Baiba Aprāne/LETA

«Grindeks» pārstāve Laila Kļaviņa norāda, ka Latvijas tirgum neražo «Mildronāta» 250 miligramu 40 kapsulu iepakojumu, kas parādīts TV sižetā, un uzsver, ka cena 40 kapsulu iepakojumam Ukrainā absolūti nekorekti salīdzināta ar cenu medikamenta 250 miligramu 60 kapsulu iepakojumam Latvijā. «Tas ir galvenais faktors, kas veido cenu starpību. Otrs faktors - Ukrainā medikamenti netiek aplikti ar pievienotās vērtības nodokli (PVN), savukārt medikamentiem Latvijā tiek piemērota 10% PVN likme,» norāda uzņēmuma pārstāve.

«Mildronāta» 250 miligramu 40 kapsulu deklarētā pārdošanas cena Ukrainas tirgum ir 3,16 lati par iepakojumu, savukārt Latvijas vairumtirgotājiem - 4,45 lati par medikamenta 250 miligramu 60 kapsulu iepakojumu. Šādi salīdzinot, vienas «Mildronāta» kapsulas pārdošanas cena Ukrainā ir 0,079 lati, bet Latvijā - 0,074 lati.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv