«Grizzly Adams» uzvar Hannoverā - Reķim punktu nav

Vācijas hokeja čempionāta (DEL) spēlē piektdien uzvaru izcīnīja latviešu aizsarga Arvīda Reķa pārstāvētā Volfsburgas «Grizzly Adams» komanda, kas ar 5:1 viesos uzvarēja Hannoveres «Scorpions» komandu.

Pirmais perioda noslēdzās ar viesu minimālu pārsvaru - 1:0. Vārtus Volfsburgas kluba labā vārtus guva Radeks Krzeštans. Otrajā trešdaļā «Grizzly Adams» hokejisti vēl divas reizes pārspēja mājinieku vārtsargu - precīzi bija Saša Martinovičs un Maiks Grīns.

Trešās trešdaļas 2.minūtē Sebastjans Furhners panāca 4:0, 8.minūtē Tomass Dolaks vairākumā guva pirmos vārtus Hannoverei, bet punktu spēlei pielika Pītera Sarno perioda vidū gūtie piektie vārti.

Reķis ar rezultativitātes punktiem aizvadītajā mačā neizcēlās, taču nopelnīja četras soda minūtes.

Jau ziņojām, ka otrdien Reķa pārstāvētā Volfsburgas «Grizzly Adams» komanda ar 0:4 piekāpās Diseldorfas «Metro Stars» hokejistiem.