Grupa «Crowd» laidusi klajā divas jaunas dziesmas

Apollo
0 komentāru

Līdz ar jaunā gada atnākšanu grupa «Crowd» piedāvā noklausīties un lejupielādēt grupas mājas lapā www.crowd.lv divas savas jaunākās dziesmas: «Dod, tēvs» un «Aizej prom».

Grupa «Crowd» laidusi klajā divas jaunas dziesmas

Foto: Zaiga Kediņa

Par to, kas pamudināja abas dziesmas nodot klausītāju ausīm vienlaikus, vislabāk zina teikt grupas ģitārists un dziesmu autors Kaspars: «Abas dziesmas stāsta par cilvēku, kurš dažādu apstākļu sakritības dēļ ir nonācis grūtībās, no kā izriet viņa pašreizējais stāvoklis un turpmākā rīcība. Par sevis apzināšanos laikā un telpā, jo tikai tad ir iespējams noteikt turpmākās kustības virzienu. Viņš rīkojas kā cilvēks, kurš, vēlēdamies iepazīt savu nākotni un savas iespējas, pēta pats sevi un savu vidi. Par to, kur rast impulsu pašierosmei, lai sāktu virzību sev vēlamā virzienā. Par mīlestību tās viscēlākajā un skaistākajā izpausmē. Šis ir viens stāsts, kas izteikts divos dažādos veidos.»

Nu jau klausītājiem ir pieejamas četras dziesmas no pavasarī gaidāmā grupas otrā albuma. Pirmās divas — «Sniegs» un «Īa Nēi» — ir veiksmīgi izskanējušas dažādās Latvijas radiostacijās pēdējo divu gadu laikā, kā arī dziesma «Īa Nēi» ieguvusi galveno balvu starptautiskā dziesmu konkursā «Other Songs».

«Crowd» debijas albums «Jūtu evolūcija» klajā nāca 2005. gada februārī. Albuma ierakstu un izdošanu kā balvu no «Raibā Taureņa ierakstiem» grupa ieguva, uzvarot 2004. gada festivālā «Sinepes un medus».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv