Grupa «Mašina vremeņi» jubilejas turnejā uzstāsies Rīgā

Apollo
0 komentāru

Krievijas leģendārā rokgrupa «Mašina vremeņi» («Машина времени») savu četrdesmito jubileju atzīmēs ar koncertu, kurā skanēs četrdesmit dziesmas — klausītāju iecienītākās. Uzstāties plānots ne tikai Krievijā, bet arī lielākajās bijušā padomju bloka valstu pilsētās.

Grupa «Mašina vremeņi» jubilejas turnejā uzstāsies Rīgā

Publicitātes foto

Rīgā grupa ar savu divas stundas garo jubilejas koncertu uzstāsies šā gada 14. maijā «Arēnā «Rīga»» amfiteātra konfigurācijā. Biļetes iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties visās «Biļešu servisa» kasēs, kā arī http://www.bilesuserviss.lv.

«Man ne īpaši patīk jubilejas, un četrdesmit gadus it kā neviens neatzīmē. Bet kāpēc gan pakļauties aizspriedumiem, ja ir tik labs iemesls, lai kaut ko izdomātu un noorganizētu,» par turneju izsakās grupas līderis Andrejs Makarevičs.

Gatavojoties jubilejas turnejai, grupas oficiālajā mājaslapā http://www.mashina.ru tika izveidots dziesmu saraksts, kur bija iespēja balsot par iecienītākajām no apmēram 600 dziesmām, kuru lielākā daļa daudzus gadus nav skanējušas radio ēterā un uz skatuves. Balsošanas rezultātā jubilejas turnejai tika izvēlētas 40 dziesmas — tātad pašas labākās un klausītāju sirdīm tuvākās, tādējādi šie koncerti būs patiešām neatkārtojami, jo «Mašina vremeņi» faniem un mūzikas cienītājiem būs vienreizēja iespēja izbaudīt grupas ilgās pastāvēšanas laikā radītās vislabākās dziesmas. Visu martu grupa pavadīs intensīvos mēģinājumos, lai turneja būtu neaizmirstama un skatītājiem patiešām baudāma.

Ar grupas «Mašina vremeņi» mūziku izaugušas vairākas paaudzes, viņus ciena un mīl, jo viņi spējuši palikt uzticīgi mūzikai un kopīgi strādāt, lai priecētu publiku. Viņi ir ļāvuši noticēt, ka pastāv īsts roks, un spējai eksistēt dažādos laikos un dažādos politiskos un ekonomiskos apstākļos. Grupa vēl joprojām izdod albumus, savukārt viņu koncertu grafikā nav brīvu datumu vairāku mēnešu garumā, jo viņi ir dzīvas leģendas.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv