Grupa «Otra puse» un draugi izdod albumu un aicina uz labdarības koncertiem

Apollo
0 komentāru

Grupa «Otra puse» un draugi — Normunds Rutulis, Rolands Ūdris, Ilona Balode, Aisha, Aigars Grāvers, Aigars Krēsla, Fēlikss Ķiģelis un Peress — šogad satikušies sirsnīgā labdarības projektā, lai kopā ar bērniem no SOS ciematiem iedziedātu ziemas noskaņu albumu «Piparkūku sirsniņa». Albums tapis, pateicoties SOS bērnu ciematu ilggadējās atbalstītājas — SEB bankas — gādībai.

Grupa «Otra puse» un draugi izdod albumu un aicina uz labdarības koncertiem

Publicitātes foto

Projektā iesaistītie mūziķi aicina: «Sargāsim bērnu sirsniņas, kas ir tikpat trauslas kā piparkūku sirsniņas, un neļausim tām salūzt pieaugušo nevērības dēļ. Mūsu spēkos ir dāvāt katrai vientuļajai un sāpošajai bērna sirsniņai stāstu ar laimīgu turpinājumu…»

Albuma veidotāji un atbalstītāji mudina sabiedrību atbalstīt bērnus, kuri nelaimīgas likteņa sakritības dēļ palikuši vieni, un palīdzēt viņiem rast ģimeni. Atbalstot Latvijas SOS bērnu ciematus, šiem bērniem tiek sniegta iespēja uzaugt gādīgā ģimenē un kļūt par patstāvīgiem, dzīvei sagatavotiem cilvēkiem.

Pēc albuma iznākšanas ikviens varēs saņemt jauno albumu SEB bankas filiālēs visā Latvijā, ziedojot bērniem SOS ciematos. Albumu varēs iegādāties arī disku tirdzniecības vietās. Noklausīties un bez maksas lejupielādēt to var interneta vietnē ww.platforma.lv.

Pasakainā un īpašā gaisotnē notiks divi labdarības koncerti 29. decembrī plkst. 17.30 un 20.30 Spīķeru koncertzālē, kurā kopīgi uzstāsies lielie un mazie mākslinieki. Biļetes uz koncertiem iespējams iegādāties «Biļešu servisa» tirdzniecības vietās (www.bilesuserviss.lv).

Albuma tapšanu un labdarības koncertus 29. decembrī atbalsta SEB banka, «Platforma» un tipogrāfija «Dardedze hologrāfija».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv