Grupas «Keksi» muzikālais skudrupūznis Liepājā

Apollo
0 komentāru

Šī gada 23.aprīlī, plkst. 19.00 Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē būs iespēja baudīt grupas «Keksi» un Aļģirta Šuminska muzikālo skudrupūzni.

Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē būs iespēja baudīt grupas "Keksi" un Aļģirta Šuminska muzikālo skudrupūzni.

Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē būs iespēja baudīt grupas "Keksi" un Aļģirta Šuminska muzikālo skudrupūzni.

Publicitātes foto.

Pateicoties šai koncertprogrammai, grupa saņēmusi plašas publikas simpātijas un atzīta arī par vienu no labākajām «Rock & Roll» grupām Baltijā.

Koncertā skanēs tikai dzīvā mūzika un par izklaidēm dziesmu starplaikos būs atbildīgs Kaspars Upacieris (UFO), tātad visiem būs garantēti īsti muzikāli svētki.

Grupu «Keksi» vada leģendārais Latvijas mūziķis Aleksandrs Sircovs. Viņa segvārds ir Muravejs, ne jau tādēļ, ka viņu vizuāli varētu salīdzināt ar skudru, bet gan tādēļ, ka darbs Aleksandram nesagādā grūtības. Viņš, kā skudra, var naktīm negulēt, lai realizētu savas ieceres. Muravejs ir zināms katram Latvijas mūziķim, un katru gadu viņa veidotie skudrupūžņa saieti – festivāli ir bagātīgi apmeklēti un iecienīti.

Biļetes uz koncertu iepriekšpārdošanā nopērkamas «Biļešu paradīzes» kasēs un internetā («bilesuparadize.lv»), kā arī Liepājas Olimpiskajā centrā, Liepājas teātra kasēs un «Latvijas 1.rokkafejnīcā». Biļešu cenas sākot no Ls 3,-.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv