Grupas «Tesa» un «Soundarcade» savienības kopprojekta pasākums

Apollo
0 komentāru

«Ir pienācis decembris, un lielāko pilsētas daļu pārņēmusi burzma. Izšķērdības groži ir atlaisti. It visur dzirdama rosība un gatavošanās kam nozīmīgam, radot iespaidu, ka Saturnam veltītās dienas kā īpaši atšķirtos no ikdienas… Ja jūs būtu šeit, es jūs labprāt uzrunātu un vaicātu par svinību plāniem. Vai svinēsim mums ierastā garā, vai arī, lai izvairītos no vientulības, kopīgi ieturēsim kārtīgas vakariņas un nometīsim togas.» /Seneka (Vēstules, 18)

Grupas «Tesa» un «Soundarcade» savienības kopprojekta pasākums

Publicitātes foto

15. decembrī līdz Saturnāliju sākumam būs palikušas tikai divas dienas. Pēc tam lūgsim visvarenajam Saturnam bagātīgu nākamā gada ražu, svinot auglības un pārticības svētkus. Cienāsim dievus ar šā gada veltēm un mielosimies paši, lai nākamais gads mums dotu spēku un vairotu Impērijas varenību.

Simboli mainās, bet būtība… cilvēks grib svētkus. Kā miesai, tā garam. Miesas uztveres spējas gan ir visai ierobežotas, toties gara grožus mēs izvēlamies katrs pats. Tieši gars ir spējīgs reģistrēt un uztvert manifestācijas fenomenu. Nereti šī manifestācija pieņem mākslas formu, tieši saistītu ar kādu no maņām.

15. decembrī pulksten astoņos vakarā, Ģertrūdes ielā 101a, teātra «United Intimacy» telpās, jūs, ja vien vēlēsieties, varēsiet stāties priekšā mūžīgo sāpju frekvenci meklējošo «Rudens lapu» sniegtajam jūtu un gara pārdzīvojumam, kā arī «Tesas» un «Soundarcade» savienības, «Bigbenda» iemiesotajai tīrā spēka manifestācijai.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv