Gudramovičam/Kalniņam trešā vieta Nāciju kausa sacensībās Vinterbergā

3 komentāri

Latvijas kamaniņu sporta divnieku ekipāža Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš piektdien izcīnīja trešo vietu Vinterbergas trasē Vācijā notiekošā Pasaules kausa izcīņas trešā posma Nāciju kausa sacensībās.

Nāciju kausa sacensībās Latvijas duets trasi veica 44,301 sekundē, pārliecinoši nodrošinot vietu pamatsacensībās, kur viņiem pievienosies arī Andris un Juris Šici.

Tikmēr Nāciju kausa vīriešu konkurencē ceturto vietu izcīnīja Inārs Kivlenieks, kurš finišēja pēc 53,197 sekundēm. Līdzās viņam ar 18.labāko rezultātu pamatsacensībām kvalificējās arī Kristaps Mauriņš, kura laiks trasē bija 53,470 sekundes. Artūrs Dārznieks tikmēr ierindojās 34.vietā 50 finišējušo sportistu konkurencē un pamatsacensībās neiekļuva.

Pie automātiskas vietas dalībai sacensībās ticis Mārtiņš Rubenis.

Savukārt sieviešu konkurencē Latviju pamatsacensībās pārstāvēs vienīgi Elīza Tīruma, jo Ulla Zirne Nāciju kausā ieņēma 26.vietu starp 37 sportistēm un gaidāmajām sacīkstēm nekvalificējās.

Sestdien norisināsies sacensības divniekiem un vīriem, bet svētdien notiks sieviešu un jaukto stafešu komandu sacensības.