Gulbim dubultspēlēs uzvara bez cīņas

Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis pārī ar krievu Igoru Kuņicinu aizvadītajā naktī iekļuva Memfisas «ATP World Tour 500» sērijas turnīra dubultspēļu otrajā kārtā.

Ernests Gulbis

Pirmajā kārtā Latvijas/Krievijas pārim bija jāspēlē pret indieti Roanu Bopatu un Beļģijas tenisistu Stīvu Darsī, taču beļģa savainojuma dēļ pretinieki laukumā nedevās, un Gulbis/Kuņicins bez cīņas iekļuva otrajā kārtā.

Par iekļūšanu otrajā kārtā, kas ir turnīra ceturtdaļfināls, Gulbis nopelnījis ATP dubultspēļu rangā 90 reitinga punktus. Ceturtdaļfinālā Latvijas/Krievijas dueta pretinieki būs Džimijs Mjurejs no Lielbritānijas un serbs Dušans Vemičs, kuri sacensībās izlikti ar otro numuru.

Jau ziņots, ka Gulbis otrdien Memfisas turnīra vienspēļu pirmās kārtas spēlē ar 6:4, 3:6 un 6:2 pieveica ASV tenisistu Teiloru Dentu. Par iekļūšanu vienspēļu turnīra otrajā kārtā Gulbis nopelnījis 45 ATP ranga punktus.

Otrajā kārtā Gulbis tiksies ar otro numuru izlikto argentīnieti Huanu Martinu del Potro, kas pirmajā kārtā ar 6:3 un 7:6 (7:5) pieveica savu tautieti Giljermo Kanjasu. Memfisas turnīra uzvarētājs saņems 500 reitinga punktus.

Kā zināms, Latvijas labākais tenisists pēdējos deviņos turnīros vienmēr piedzīvojis zaudējumu tieši otrajā kārtā, bet trešajā kārtā viņš nav iekļuvis jau pēdējos 12 turnīros.