Gulbis: ar šo traumu cīnos jau pusotru gadu

Latvijas tenisists Ernests Gulbis pēc iekļūšanas Memfisas «ATP World Tour 250» sērijas turnīra pusfinālā atzina, ka ceļgala trauma, kas viņam ceturtdaļfinālā lika ņemt medicīnisko pārtraukumu, latvieti nomoka jau pusotru gadu.

Ernests Gulbis

Gulbis ceturtdaļfināla mačā ar 3-6, 6-3 un 7-6 (7:3) pieveica čehu Tomašu Berdihu, kurš bija izlikts ar piekto numuru. Trešajā setā Gulbis, zaudējot ar 1-4, traumas dēļ paņēma medicīnisko pārtraukumu, bet atlikušajā mača daļā spēlēja lieliski, izraujot uzvaru.

«Ar šo traumu es mokos jau vairāk nekā pusotru gadu,» atklāj Gulbis. «Mans fizioterapeits iznāca kortā un viņš uzreiz zināja, kas man kaiš. Viņš zināja ko darīt un tas man ļoti palīdzēja.»

«Pie 1-4 biju diezgan drošs, ka zaudēšu, tāpēc spēlēju ļoti brīvi. Lauzu viņa servi, un tad jau viņš bija zem spiediena nevis es,» pastāstīja latvietis.

Gulbis iekļuvis tikai savā karjeras otrajā ATP turnīra pusfinālā. Pirmais bija vēl 2006. gadā Sanktpēterburgā, kad viņš izdarīja pirmo skaļo pieteikumu par sevi.

Pusfinālā Gulbis spēkosies ar amerikāni Semu Kveriju, kurš ceturtdaļfinālā pārspēja turnīra galveno favorītu Endiju Rodiku.  Spēles sākums sestdien nav plānots agrāk par plkst. 23.00 pēc Latvijas laika.

ATP pasaules rangā Gulbis patlaban ieņem 99. vietu, bet Kverijs ir 31. vietā un ceturtdaļfinālā ar 7-5, 3-6 un 6-1 pieveica turnīra galveno favorītu Endiju Rodiku.