Gulbis otrajā turnīrā pēc kārtas iekļūst pusfinālā Pozitīvi

Delrejbīčas ATP turnīra ceturtdaļfināla mačā latviešu tenisists Ernests Gulbis divos setos uzvarēja argentīnieti Leonardo Maijeru.

Pusfinālā Ernests Gulbis spēkosies ar somu tenisistu Jarko Nieminenu.

Pirmais sets noslēdzās ar Gulbja uzvaru 7-6 (7:2). Otrajā setā argentīnietis ieguva vadību ar 2-1, mača turpinājumā sekoja 3-2, bet Gulbis panāca izlīdzinājumu 3-3 un izvirzījās arī vadībā ar 4-3.

Seta turpinājumā latvietis uzvarēja savu servi un rezultāts jau kļuva 5-3, bet Maijers paņēma savu servi un 5-4. Gulbis jau sekmīgi izmantoja savu pirmo mačbumbu un triumfēja setā ar 6-4, līdz ar to arī visā spēlē.

Gulbis spēlē izdarīja 11 neatvairāmas serves, kamēr pretinieks tikai trīs eisus.

Šomēnes Sanhosē ATP turnīra pirmajā kārtā Gulbis bija ticies ar Maijeru un toreiz ar 7-5 un 6-4 uzvarēja argentīniešu tenisists.

Atgādinām, ka Delrejbīčas ATP turnīra pirmajā kārtā Gulbis ar 6-4 un 7-6 (7:5) pieveica amerikāni Raienu Herisonu, bet otrajā kārtā ar 6-1 un 6-4 pirmoreiz karjerā pārspēja gruzīnu izcelsmes Krievijas tenisistu Teimurazu Gabašvili.

Pusfinālā Gulbis spēkosies ar somu Jarko Nieminenu.