Gulbis pārvarējis Tokijas turnīra 2. kārtu, uzvarot Monako

Ernests Gulbis ceturtdien divos setos uzvarēja argentīnieti Huanu Monako Tenisa profesionāļu asociācijas (ATP) 500 punktu Tokijas turnīra otrās kārtas spēlē un iekļuva ceturtdaļfinālā, kur tiksies ar Žo Vilfrīdu Tsongu no Francijas, liecina organizatoru informācija.

3. kārtā Ernesta Gulbja pretinieks būs Žo Vilfrīds Tsonga no Francijas.

Gulbis uzvarēja pasaules 31. raketi Monako ar 6-3, 4-1, jo pretinieks otrajā setā pirms sestā geima atteicās no tālākas cīņas. Latvietis, kurš pasaules rangā ieņem 98. vietu, pārtrauca savu vairāk nekā 14 mēnešus ilgo sēriju, kurā viņš vienā turnīrā nespēja pārvarēt divas kārtas.

Trešdien pirmajā kārtā Gulbis uzvarēja pasaules 16. raketi čehu Radeku Štepāneku ar
6-4, 6-4.

Ar šo uzvaru Gulbis ATP rangā nopelnījis 90 punktus un 25 750 ASV dolāru no turnīra 1 226 500 ASV dolāru lielā balvu fonda.

Tsongam Gulbis zaudēja iepriekšējā turnīrā Bangkokā, Taizemē pagājušajā nedēļā otrajā kārtā. Pēdējo reizi turnīru divas kārtas Gulbis pārvarēja pagājušā gada 31. augustā Sinsinati ATP «Masters» turnīrā, kurā sasniedza ceturtdaļfinālu.

Gulbja un pasaules septītās raketes, kas Tokijas turnīrā izlikts ar otro numuru, Tsongas spēle notiks piektdien.