Gunārs Kalniņš piedāvā jaunu radiosinglu - «Mazais panks»

Apollo
0 komentāru

Pēc vairāku gadu pauzes Gunārs Kalniņš piedāvā jaunu radiosinglu - dziesmu «Mazais panks», kuras ierakstā ir piedalījies arī gospeļkoris «GG Choir».

Gunārs Kalniņš piedāvā jaunu radiosinglu - «Mazais panks»

Publicitātes foto

Raimonda Paula un Jāņa Petera dziesma «Mazais panks» Gunāra Kalniņa karjerā ir ļoti nozīmīga - miljoniem cilvēku Latvijā un bijušajā PSRS pagājušā gadsimta astoņdesmitajos gados iepazina Gunāru Kalniņu kā tolaik megapopulārās dziedātājas Laimas Vaikules jauno dueta partneri - «mazo panku».

Dziesmas «Mazais panks» jaunā versija iezīmē nozīmīgāko Gunāra Kalniņa muzikālo aicinājumu - gospeļmūzikas stilu. Tieši gospeļmūzika skanēs arī Gunāra Kalniņa šogad vienīgajā koncertā Latvijā, kas notiks 18. decembrī kinoteātra «Rīga» Lielajā zālē. koncertā piedalīsies arī mūziķu grupa un gospeļkoris «GG Choir».

Biļetes uz šo koncertu vēl ir nopērkamas visās «Biļešu paradīzes» kasēs un internetā - «www.bilesuparadize.lv», savukārt jaunais radiosingls «Mazais panks"  lejuplādei ir pieejams interneta mūzikas veikalos - «www.platformamusic.lv» un «www.doremi.lv».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

24.10.2017
Ienākt apollo.lv