Gustavo piedāvā pirmo singlu no gaidāmā albuma

Apollo
0 komentāru

Latvijas hiphopa mākslinieks Gustavo gatavo pārsteigumu saviem cienītājiem - jaunu studijas albumu ar nosaukumu «3. elpa», portālu «Apollo» informēja mūziķa menedžments.

Gustavo piedāvā pirmo singlu no gaidāmā albuma

Foto: Nils Vilnis

Jaunā albuma izdošana paredzēta šī gada pavasarī. Šobrīd klausītājiem nodotā dziesma «Plus/Mīnus» ir pirmais singls no «3. elpas».

Dziesmas «Plus/Mīnus» pavadījums radīja ideju tās tekstam. Kompozīcijas ritmika atgādina braukšanu garām stāvošiem objektiem.

«Dziesmas nosaukumam bija vairākas versijas, tomēr paliku pie «Plus/Mīnus». Tas simbolizē pretstatus. Proti, pieņemts, ka plus ir labi, bet mīnus – slikti. Šajā gadījumā plus nozīmē pārlieku pietuvināšanos, gandrīz kā caur lupu. Tas liedz ieraudzīt kopainu. Savukārt mīnus simbolizē attālināšanos, atklājot kopskatu, kurā par situāciju rodas cits viedoklis,» komentē Gustavo.

Precīzs datums albuma «3. elpa» iznākšanai vēl nav zināms, taču Gustavo cītīgi strādā studijā, lai tas tiktu pabeigts un būtu pieejams jau pavasarī. Konceptuāli albums atšķirsies gan no pirmās («Beidzot»), gan otrās plates («Pa pāris pantiem/Viesības viesnīcā»).

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

17.12.2017
Ienākt apollo.lv