Hakeri no «Troņu spēles» veidotājiem - kanāla HBO - pieprasa sešus miljonus

Apollo
9 komentāri

Hakeri pirmdien tiešsaistē publiskojuši no ASV telekanāla HBO nozagtu informāciju, kā arī pieprasīja vairākus miljonus dolāru lielu izpirkšanas maksu, lai novērstu turpmāku informācijas noplūdināšanu.

Hakeri no «Troņu spēles» veidotājiem - kanāla HBO - pieprasa sešus miljonus

Foto: Sputnik/Scanpix

Hakeri, kas sevi nosaukuši par «Mr. Smith» (Smita kungs), noplūdinājuši informāciju par seriāla «Game of Thrones» («Troņu spēle») piecām sērijām, kā arī HBO filmu programmu viceprezidentes Leslijas Koenas e-pasta saraksti mēneša garumā. Hakeri publiskojuši arī HBO iekšējos dokumentus, tostarp tiesvedību pret kanālu, kā arī darba piedāvājumu vēstules augstākajiem vadītājiem.

HBO, kas iepriekš ir atzinis, ka tam nozagta ar autortiesībām aizsargājama informācija, pavēstīja, ka turpina izmeklēšanu par notikušo un sadarbojas ar policiju un kiberdrošības ekspertiem.

Šī ir jau otrā reize, kad šie hakeri publiskojuši informāciju par HBO. Hakeri apgalvo, ka viņu rīcībā ir arī cita informācija, tostarp scenāriji, informācija par HBO seriāliem un filmām, kā arī telekanālu kompromitējoša informācija.

Lai novērstu turpmāku informācijas noplūdinājuši, hakeri pieprasījuši vismaz sešus miljonus ASV dolāru (5,1 miljons eiro).

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv