Hakeri nozaguši augsti stāvošu «iPad» īpašnieku elektroniskās adreses

Apollo
0 komentāru

Hakeriem izdevies uzlauzt amerikāņu sakaru operatora «AT&T» interneta vietni un nolaupīt 114 000 planšetdatora «iPad» pircēju elektroniskās adreses, vēsta «Gawker».

Hakeri nozaguši augsti stāvošu «iPad» īpašnieku elektroniskās adreses

Foto: Scanpix/AP

Šī sistēmas «uzlaušana» pirmkārt skāra «iPad» agrīnos pircējus, to skaitā, kompāniju vadītājus, finansistus un Baltā nama līdzstrādniekus.

Tā hakeriem izdevās iegūt «The New York Times» ģenerāldirektores Džanetas Robinsones, «ABC News» žurnālistes un bijušās raidījuma «Good Morning, America» līdzvadītājas Diānas Soijeres, kinoproducenta Harvija Vainšteina, Ņujorkas mēra Maikla Blumberga un ASV administrācijas vadītāja Rama Emanuēla elektroniskās adreses.

Pircēju datus nolaupīja grupējuma ar nosaukumu «Goatse Security» biedri. Viņi ievēroja, ka «AT&T» interneta vietnes skripts izsniedz pircēja elektroniskās adreses, ja adrešu rindā tiek norādīts «ICC-ID SIM» kartes identifikators, un spēja uzminēt daudzus identifikatorus.

«AT&T» apstiprināja to, ka interneta vietnē ir vājās vietas, kuras varētu izmantot lai iegūtu datus par dažiem «iPad 3G» īpašniekiem. Tomēr «AT&T» atteicās komentēt «Goatse Security» paziņojumu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv