Harijs Vītoliņš atvadu spēlē gūst trīs vārtus Attēlu galerija

Latvijas hokeja veterāns un bijušais izlases kapteinis Harijs Vītoliņš sestdien savā atvadu spēlē guva trīs vārtus, bet viņa sastādītā komanda ar 13:8 (5:2, 5:3, 3:3) pārspēja Čehijas vienību.

Harijs Vītoliņš 3 attēli Atvērt

Harijs Vītoliņš

Vītoliņš, kas sestdien svinēja savu 38.dzimšanas dienu, pēdējā mačā ar Čehijas līgas esošajiem un bijušajiem hokejistiem izdarīja arī divas rezultatīvas piespēles.

Vēl Latvijas komandas labā divus vārtus katrs guva Aleksandrs Kerčs un pieaicinātais Mihails Dīners, bet pa reizei precīzi bija Mārtiņš Grundmanis, Juris Opuļskis, Sergejs Boldaveško, Igors Pavlovs, Aigars Cipruss un Artis Ābols.

Vītoliņa komandas vārtus pirmajā periodā sargāja Latvijas izlases vārtsargs Sergejs Naumovs, kas sastāvā ieņēma traumu guvušā Artūra Irbes vietu.

Pēc pirmās trešdaļas Naumova meistarību vārtos varēja pārbaudīt arī pieci Latvijas futbola izlases spēlētāji – soda metienus izpildīja kapteinis Vitālijs Astafjevs, vārtsargs Andrejs Piedels, uzbrucējs Andrejs Štolcers, aizsargs Artūrs Zakreševskis un bijušais valstsvienības cīnītājs Mihails Zemļinskis. Naumovu izdevās pārspēt Štolceram un Zakreševskim.

Soda metienus izpildīja arī pieci čehi, pieci Vītoliņa komandas spēlētāji un mača sponsoru «Paritāte banka» piecinieks.

Pēc mača pateicību Vītoliņam izteica Latvijas hokeja federācijas (LHF) prezidents Kirovs Lipmans un viens no visu laiku izcilākajiem latviešu uzbrucējiem Helmuts Balderis-Sildedzis.

Savukārt Vītoliņš pateicās līdzjutējiem un novēlēja Latvijas izlasei veiksmi gaidāmajā pasaules čempionātā, kas 5.maijā sāksies Rīgā.