«Heat» izlīdzina rezultātu NBA finālsērijā Video

3 komentāri

NBA izslēgšanas spēļu finālsērijas otrajā spēlē aizvadītajā naktī panākumu svinēja Maiami «Heat» basketbolisti.

«Heat» izlīdzina rezultātu NBA finālsērijā

«Heat» komanda savā laukumā ar 103:84 pieveica Sanantonio «Spurs», sērijā līdz četrām uzvarām panākot neizšķirtu 1-1.

Uzvarētāju labā 19 punktus guva Mario Čalmerss, 17 punktus sakrāja Lebrons Džeimss, bet 13 punkti bija Reja Allena rēķinā. «Spurs» rindās ar 17 punktiem izcēlās Daniels Grīns, bet 13 punkti bija Tonija Pārkera kontā.

Pirmajā puslaikā nevienai no komandām ievērojamu pārsvaru iegūt neizdevās, tomēr lielajā pārtraukumā ar +5 (50:45) devās «Heat» komanda. Nepilnas četras minūtes līdz trešās ceturtdaļas beigām «Spurs» pat bija vadībā ar 62:61, taču līdz ceturtdaļas beigām mājinieki veica 14:3 izrāvienu un pirms pēdējām 12 minūtēm ieguva desmit punktu pārsvaru (75:65).

Pēdējās ceturtdaļas sākumā «Heat» guva deviņus punktus pēc kārtas un panāca jau 84:65, tādējādi izšķirot mača uzvarētāja likteni, jo atlikušajā laikā «Spurs» nebija pa spēkam atspēlēt lielo deficītu.

Finālsērijas nākamās trīs spēles attiecīgi naktīs uz trešdienu, piektdienu un pirmdienu risināsies Sanantonio.