«Heat» «lielais trijnieks» nokārto uzvaru, sērijā 2-2

4 komentāri

NBA izslēgšanas spēļu finālsērijas ceturtajā mačā aizvadītajā naktī panākumu izcīnīja pagājušās sezonas čempionvienība Maiami «Heat».

Dveins Veids

«Heat» basketbolisti viesos ar 109:93 pieveica Sanantonio «Spurs» komandu, sērijā līdz četrām uzvarām panākot neizšķirtu 2-2.

Rezultatīvākais uzvarētāju rindās ar 33 punktiem bija Lebrons Džeimss, kurš izcīnīja arī 11 atlēkušās bumbas, 32 punktus sakrāja Dveins Veids, bet 20 punkti un 13 bumbas zem groziem bija Krisa Boša rēķinā. «Spurs» komandas labā 20 punktus guva Tims Dankans, bet 15 punktus un deviņas rezultatīvas piespēles sakrāja Tonijs Pārkers.

Jau otrās ceturtdaļas vidū «Heat» bija iekrājuši desmit punktu pārsvaru (41:31), taču līdz lielajam pārtraukumam «Spurs» panāca neizšķirtu 49:49. Pirms pēdējām 12 minūtēm Maiami komandai bija +5 (81:76), bet līdz pēdējās ceturtdaļas vidum «Heat» veica izšķirošo izrāvienu, iegūstot jau 15 punktu pārsvaru (102:87).

Finālsērijas piektā naktī uz pirmdienu notiks turpat Sanantonio, bet sestais mačs naktī uz trešdienu risināsies Maiami.

Atgādinām, ka pirmajā mačā Maiami viesi bija pārāki ar 92:88, otrajā mačā laukuma saimnieki revanšējās ar 103:84, bet trešajā spēlē «Spurs» savā laukumā sagrāva «Heat» komandu ar 113:77.