«Hilton» būvēs jaunu viesnīcu ķēdi jauniešiem

Apollo
0 komentāru

Starptautiskais viesnīcu tīkls «Hilton Hotels Corporation» paziņojis, ka tirgū izlaidīs jaunu viesnīcu ķēdi ar brenda nosaukumu «Home2 Suites». Jauno viesnīcu mērķauditorija būs jaunieši un vidēji turīgi cilvēki, gaidāms, ka vidējā maksa par diennakti šādas viesnīcas numuriņā būs 100 ASV dolāri, raksta aģentūra «Reuters».

«Hilton» būvēs jaunu viesnīcu ķēdi jauniešiem

Foto: wikipedia.org

Viesnīcu celtniecība tiks sākta 2009. gada otrā pusē.

Pirmās 100 «Home2Suites» viesnīcas plānots atvērt 2012. gada beigās. Katru gadu jaunā viesnīcu ķēde tiks papildināta ar 60–70 jaunām viesnīcām.

Viena numuriņa celtniecības pašizmaksa varētu būt no 70 līdz 75 tūkstošiem dolāru. Pēc «Hilton» viesnīcu ķēdes prezidenta Kristofera Naseti domām, pašreizējos ekonomiskajos apstākļos attīstītājiem vajadzētu izrādīt interesei par līdzīgiem piedāvājumiem no kompānijām, kuras ieņem stabilas pozīcijas tirgū un kuras var lepoties ar prestižiem brendiem.

«Hilton Hotels Corporation» pieder aptuveni 2800 viesnīcu vairāk nekā 80 pasaules valstīs. Kompānija strādā ar tādiem brendiem kā «Hilton», «Conrad», «Doubletree», «Scandic» un «Waldorf-Astonia Collection».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
18

2017. gada 18. oktobris

Vārda dienas

Ronalds, Rolands, Rolanda, ErlendsEriands, Ronaldo, Ronijs, Ronta, Ronvalds, Ronalda, Rona, Eriens, Lukass, Lūkass, Railands, Rolande, Rolans, Rolanta, Rolāns, Kaups

Valūtu kursi

18.10.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv